Folyo Balon

Folyo Balon

Merhaba değerli takipçilerimiz;

Folyo balon diğer adıyla veya halk arasında tanımlanan uçan balon çeşitlerimizden olan rakam folyo balon ve harf folyo balon çeşitleri ve büyüklüklerine göre 2 dereceli olan 18 inç(45.72 cm) ve 24 inç(60.96 cm) olarak büyüklük seçenekleri bulunmaktadır. Planladığınız parti veya kutlamada planlamanıza veya parti mekanına göre büyüklüğünü belirleyebilirsiniz.

Rakam ve Harf olarak çeşitlerimiz bulunurken harfler ile isim baş harfleri veya tam isim yazabilir, günün anlam ve önemini belirten harfler veya isimler oluşturabilirsiniz.

Harf Folyo Balon

Yılbaşı partilerinde, doğum günü partilerinde gün ay yıl veya yeni yaşı rakam olarak folyo balon ile göstermek artık bir moda haline gelmiştir. Rakam Folyo Balonlar ile süslemelerinizi zenginleştirebilirsiniz.

18 inç yani santimetre olarak 45.72 cm olan folyo balonlar için biraz küçük ama büyük dokunuşlar ile son derece zengin parti planı organizasyonu yapabilirsiniz. Göze çarpan folyo balonlar artık tüm doğum günü söz nişan davetiyeler de genel olarak görülmekte ve tercih edilmektedir.

24 inç santimetre olarak  60.96 cm olan ve folyo balon ailesinin en büyük hali olan 24 inç ile partinizi süslerken organize ederek büyük süslemelerde bulunabilirsiniz. Harf veya rakamlarınızı belirgin bir şekilde davetlilere sunabilirsiniz.

Folyo Balon Toptan

tüm ürünlerimizi toptan şekilde satışımız mevcuttur. Ödeme seçeneklerimiz online kredi kartı(sanal pos),havale ve kapıda ödeme ile kolaylık sipariş verebilirsiniz. 0543 773 01 12 numaramızdan direk bize ulaşabilir sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp üzerinden de görüşebilirsiniz. info@partibahcesi.net mail adresinden teklif isteyebilir. Soru ve önerilerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Folyo Balon Rakam

yukarıda da rakam folyo balonlardan bahsetmiştik çoğunlukla yılbaşı, doğum günü,söz, nişan gibi davetli kutlamalarda 18 inç ve 24 inç boyutlarda satışlarımız mevcut olup tüm Türkiye’nin her yerine ürünlerimizi göndermekteyiz.

En Ucuz Folyo Balon

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, en ucuz folyo balonu bizden başka yerde bulamayacaksınız. Gerek müşteri memnuniyeti gerekse ilgi siparişinizin takibini sizlere an ve an bildiren anında ve zamanında teslimat ödeme seçenekleri ile her zaman kendini geliştiren parti bahçesi çalışanları ve sevkiyattaki ekibi ile 7/24 iş başındadır.

Folyo Balon Nerede Satılır ?

Folyo çeşitlerini en iyi internet ortamında araştırabilir ve en ucuz şekilde PartiBahçesi.net‘den ulaşabilirsiniz. Ödeme seçenekleri de 3 farklı şekilde sizlere sunulmaktadır. Kapıda ödeme, Kredi kartı ile online taksitli şekilde ve havale ile ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Folyo Balon Nasıl Şişirilir ? Sorusuna cevap arayanlar için not olarak yazıyoruz.
Not: Folyo balonları Helyum gazı veya hava ile şişirebilirsiniz. Üzerilerindeki kulacıklar ile duvarla veya bir zemin yapıştırabilirsiniz. Genel de balon çeşitlerinde alt kısımlarda bulunan şişirme bölümlerinden cep şeklinde alt ve üst kısımları ayıran şeffaf bölümlerden pipet veya hava motorları ile şişirebilirsiniz.

Aynı Kategoridekiler

Kelimelere göre benzerler

Yorum Yaz