Harf Folyo Balonlar

Harf Folyo Balonlar

Her daim çocukların bir numaralı oyun arkadaşı olan harf folyo balonlar, bazen anne babaların kabusu olabiliyor özellikle farklı renklerdeki kokulu uçan balonlar. Gerek boyaların içindeki maddeler olsun gerekse de içeriğinde ki helyum gazı olsun çocuklar için uygun görülmez. Değişen yeni dünyada elbette ki uçan balonlarda nasibini aldı, artık seksenlerde ki çocukların kötü kokulu uçan balonlarının yerini değişik şekilli ve harf folyo balonlar aldı. İmal edildiği maddedeki folyo alaşımı ile daha parlak renkli ve kalın dokusu ile de içinde ki helyum gazını kolay kolay dışarı kaçırmıyor. Çocuklu aileler bilir çarşılardan, eğlence merkezlerinden alıp geldiklerinde balon bir haftaya yakın bir süre odalarda uçarak gezer sonrasında içinde helyum gazı uçucu bir gaz olduğundan zamanla kendi kendine kaybolur ve geriye şişirerek kullanabileceğiniz daha dayanıklı folyo balonlar kalır.

Çocukların Tercihi Uçan Balonlar

Bu yeni stil balonlar daha güvenli ve eğlencelidir, ebat olarak daha büyük ve parlaklığı ile daha dikkat çekicidir. Öyle ki organizasyon şirketleri bile artık onları tercih etmektedir. Pek çok çeşidi bulunmakla birlikte özellikle kutlamalarda harf folyo balonlar seçilir, mekanın büyüklüğüne göre boyutları büyür yada küçülür. Genel olarak doğum günü mesajları içeren harfler rövanşta olsa da kişi isimlerine göre değişen harf balonlarda alıcı bulur. Çocuklar düşünülerek tasarlanan bu ürünler hedef kitlelerine yetişkinleri de eklemeyi başarmıştır. Görünüş olarak ve dayanaklılığı da düşünülürse ailelerinde çocukların da tercih ettiği uçan balon yeni modasına ayak uydurmak hiçte zor olmayacak.

Ayrıca açılış kokteyllerinde, ürün tanıtım stantlarında, okul partilerinde ve daha bir çok organizasyonda kullanılabilir. Işıl ışıl göz alıcı partilerinizde şıklığınızı harf folyo balonlarla tamamlayın hem parıltılı hem de şık bir görüntü elde etmiş olursunuz. Evde yapacağınız küçük çaplı organizasyonlar da  bile kullanılabilir maliyeti az olduğu için büyük bütçelere ihtiyaç duyulmaz. Hem uçan balon hem folyo özelliği ile bütün çocukları kendine hayran bırakan bu balonlar aynı zamanda da farklı çizgi film karakterleri ile de hayat bulabiliyor. Tercihiniz hangisi olursa olsun uçan folyo balonların her hali ile güzel olduğunu unutmayın.

Aynı Kategoridekiler

Kelimelere göre benzerler

Yorum Yaz